Photogenic (7.x-2.0-rc1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Footer
fr: Pied de page

en: Sidebar
fr: Barre latérale

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire
