Photogenic (7.x-2.0-rc1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Menu
hu: Menü

en: Footer
hu: Lábléc

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü
