Photogenic (7.x-2.0-rc1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Help
kk: Көмек

en: Menu
kk: Мәзір

en: Footer
kk: Төменгі деректеме
