Photogenic (7.x-2.0-rc1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Footer
ps: پښۍ
