Photogenic (7.x-2.0-rc1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Menu
sv: Meny

en: Footer
sv: Sidfot

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny
