Photogenic (7.x-2.0-rc1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Menu
uk: Меню

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Sidebar
uk: Панель

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню
