Photogenic (7.x-2.0-rc1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Menu
eu: Menua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua
