Photogenic (7.x-2.0-rc1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Menu
ja: メニュー

en: Footer
ja: フッター

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー
