Photogenic (7.x-2.0-rc1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Menu
oc: Menú

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Secondary menu
oc: Menú segondari
