Photogenic (7.x-2.0-rc1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Menu
ro: Meniu

en: Footer
ro: Subsol

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar
