Photogenic (7.x-2.0-rc1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Menu
ru: Меню

en: Footer
ru: Подвал

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню
