Photogenic (7.x-2.0-rc1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Menu
th: เมนู

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Secondary menu
th: เมนูรอง
