Photogenic (7.x-2.0-rc1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Menu
tr: Menü

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Secondary menu
tr: İkincil menü
