Album Photos (7.x-3.0-rc1) - en to et translation catalogue (54 entries)

en: photos
et: pildid

en: Home
et: Avaleht

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Images
et: Pildid

en: Image size
et: Pildi suurus

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Content
et: Sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Quantity
et: Kogus

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Open
et: Avatud

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Statistics
et: Statistika

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Display thumbnails
et: Kuva pisipilte

en: next
et: järgmine

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Do not display
et: Ei näidata

en: Original
et: Originaal

en: Limit
et: Limiit

en: Reference
et: Viide

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Date - newest first
et: Kuupäev - uuemad eespool

en: Date - oldest first
et: Kuupäev - vanemad eespool

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: <a href="@login">Login</a> to post comments
et: Kommenteerimiseks <a href="@login">logi sisse</a>

en: Locked
et: Lukus

en: The selected file %name could not be uploaded.
et: Valitud faili %name ei õnnestunud üles laadida.

en: Image file
et: Pildifail

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
et: Faili %file ei õnnestunud salvestada, kuna see ületab üleslaetavate failide suuruslimiiti %maxsize.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
et: Faili %file ei õnnestunud salvestada, kuna üleslaadimine katkes.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
et: Faili %file ei õnnestunud salvestada. Esines tundmatu viga.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
et: Faili suurus %filesize ületab failisuuruse limiiti %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
et: Faili suurus %filesize ületab kettamahu limiiti %quota.

en: Reset Password
et: Küsi uus parool

en: View more
et: Vaata veel

en: Do not cache
et: Ei puhverdata

en: Link to image page
et: Link pildilehele

en: Image style
et: Pildi stiil
