Album Photos (7.x-3.0-rc1) - en to sk translation catalogue (59 entries)

en: photos
sk: fotografie

en: Home
sk: Domov

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Images
sk: Obrázky

en: Image size
sk: Veľkosť obrázka

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Open
sk: Otvorené

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Upload
sk: Nahrať

en: Photos
sk: Fotografie

en: Display thumbnails
sk: Zobraziť náhľady

en: next
sk: ďalej

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Do not display
sk: Nezobrazovať

en: Original
sk: Originál

en: create
sk: vytvoriť

en: Reference
sk: Referencia

en: Image sizes
sk: Rozmery obrázka

en: images
sk: obrázky

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Date - newest first
sk: Dátum - od najnovších

en: Date - oldest first
sk: Dátum - od najstarších

en: Thumbnails
sk: Náhľady

en: <a href="@login">Login</a> to post comments
sk: Ak chcete pridať komentáre, tak sa musíte <a href="@login">prihlásiť</a>

en: Image title
sk: Tiulok obrázka

en: Images per page
sk: Počet obrázkov na stranu

en: Locked
sk: Zamknuté

en: The selected file %name could not be uploaded.
sk: Vybraný súbor %name nemôže byť nahraný.

en: « Back
sk: « Späť

en: No image
sk: Bez obrázkov

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
sk: Súbor %file nebol uložený, pretože je veľký. Maximálna dovolená veľkosť pre ukladané súbory je  %maxsize.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
sk: Súbor %file nemohol byť uložený, pretože nebol nahraný celý.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sk: Súbor %file nie je možné uložiť. Došlo k neznámej chybe.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
sk: Veľkosť súboru je %filesize, ale maximálna veľkosť súborov, ktoré môžu byť uložené je %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
sk: Veľkosť súboru je %filesize, prekročili ste celkovú veľkosť vášho diskového priestoru, ktorá je %quota.

en: Has Image
sk: Má obrázok

en: Do not cache
sk: Nepoužívať cache

en: Link to image page
sk: Odkaz na stránku s obrázkom

en: Image style
sk: Štýl obrázka
