Album Photos (7.x-3.0-rc2) - en to fy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fy: Wiskje

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Content
fy: Ynhâld

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Save
fy: Bewarje

en: View
fy: Besjen

en: Upload
fy: Uploade

en: next
fy: folgjende

en: Add new comment
fy: Nije reaksje tafoegje

en: previous
fy: foarige

en: images
fy: ôfbyldings
