Album Photos (7.x-3.0-rc4) - en to nl translation catalogue (132 entries)

en: photos
nl: foto's

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Image size
nl: Grootte van de afbeelding

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Edit
nl: Bewerken

en: Size
nl: Grootte

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: Path
nl: Pad

en: Display Settings
nl: Weergave-instellingen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Upload
nl: Uploaden

en: Photos
nl: Foto's

en: next
nl: volgende

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Do not display
nl: Niet weergeven

en: Original
nl: Origineel

en: Queue is empty
nl: Wachtrij is leeg

en: create
nl: aanmaken

en: Limit
nl: Limiet

en: Reference
nl: Referentie

en: Image sizes
nl: Afmetingen van afbeelding

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: previous
nl: vorige

en: images
nl: afbeeldingen

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Date - newest first
nl: Datum - nieuwste eerst

en: Date - oldest first
nl: Datum - oudste eerst

en: 1 comment | @count comments
nl[0]: 1 reactie
nl[1]: @count reacties

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: <a href="@login">Login</a> to post comments
nl: <a href="@login">Login</a> om te reageren

en: Published in
nl: Toegevoegd op

en: Image title
nl: Afbeeldingstitel

en: Images per page
nl: Afbeeldingen per pagina

en: Image upload
nl: Afbeeldingen uploaden

en: Cancel All Uploads
nl: Alle uploads annuleren

en: By weight
nl: Op gewicht

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: The selected file %name could not be uploaded.
nl: Het geselecteerde bestand %name kon niet worden geüpload.

en: Image file
nl: Afbeeldingsbestand

en: Send confirmation
nl: Verstuur bevestiging

en: Album name
nl: Naam van het album

en: A total of %num images
nl: %num afbeeldingen in totaal

en: Number of upload
nl: Aantal uploads

en: Number of albums
nl: Aantal albums

en: The number of albums a user allowed to create. Administrater is not limited.
nl: Maximum aantal albums dat een gebruiker mag aanmaken. Administrator heeft geen beperkingen.

en: zip compressed upload
nl: Uploaden van .zip

en: Will be allowed to upload images compressed into a zip, extract the necessary support to open php
nl: Afbeeldingen in .zip formaat uploaden wordt toegestaan, php zip functie moet ingeschakeld zijn

en: Rename image
nl: Hernoem afbeelding

en: Rename uploaded image by random numbers, to solve problems with non-ASCII filenames such as Chinese.
nl: Hernoem geüploade afbeelding met willekeurig getal

en: Show exif information
nl: Toon exif informatie

en: Comment setting
nl: Comment instellingen

en: Images vote
nl: Stem op de afbeeldingen

en: For the image to increase the voting feature, you must first install the votingapi.module.
nl: Installeer eerst de votingapi.module om deze optie aan te leggen

en: Count image views
nl: Tel aantal bezoekers voor de afbeeldingen

en: Increment a counter each time image is viewed.
nl: Verhoog een teller met +1 bij elk bezoek

en: No vote available.
nl: Geen stemmen beschikbaar

en: No image
nl: Geen afbeeldingen

en: View album
nl: Bekijk album

en: Cover successfully set.
nl: Cover werd succesvol ingesteld

en: From the server directory into zip files, to extract. You can upload images to a directory server, enter here path, you can extract and add to the album phtos. Path such as: !zip/test.zip. Documents must be read and write, php can operate.
nl: Voeg de path naar het .zip bestand in. Voorbeeld: !zip/test.zip. U moet de php zip functie inschakelen en zorgen dat de nodige read and write permissies gegeven zijn.

en: Upload to album
nl: Upload naar album

en: Confirm upload
nl: Bevestig upload

en: Select All
nl: Selecteer alle

en: Move to the album
nl: Verplaats naar album

en: You may create %a albums, now you have created %b albums, you can still create %aa albums.
nl: U mag %a albums aanmaken, u heeft er al %b aangemaakt en mag er nog %aa aanmaken.

en: You cannot create more albums.
nl: U kan geen albums meer aanmaken.

en: %count images are deleted.
nl: %count afbeeldingen werden verwijderd

en: There are !a albums in total
nl: Er zijn in totaal !a albums

en: Create album
nl: Maak een album aan

en: There are !a images in total
nl: Er zijn in totaal !a afbeeldingen

en: Upload images
nl: Upload afbeeldingen

en: Album image
nl: Afbeelding van het album

en: Login to vote
nl: Login om te stemmen

en: I like this image
nl: Deze afbeelding vind ik goed

en: I do not like this image
nl: Deze afbeelding vind ik niet goed

en: !con comments
nl: !con reacties

en: !con comment
nl: !con reacties

en: View original image
nl: Bekijk oorspronkelijke afbeelding

en: Allow the type:
nl: Sta volgende types toe:

en: You must first !create an album to upload images.
nl: !create eerst een album om afbeeldingen toe te voegen.

en: Failed to upload
nl: Kon niet uploaden

en: %count image(s) uploaded successfully.
nl: %count afbeeldingen succesvol geüpload

en: View image
nl: Bekijk afbeelding

en: Insert an existing image
nl: Voeg een bestaande afbeelding in

en: Choose an image from my albums to insert into the node
nl: Selecteer een afbeelding uit mijn albums om aan de node toe te voegen

en: Latest images
nl: Laatste foto's

en: User's images
nl: Foto's van de gebruiker

en: Photo information
nl: Foto informatie

en: Show several images
nl: Toon verscheidene foto's

en: %name's images
nl: Afbeeldingen van %name

en: All albums
nl: Alle albums

en: You do not have an album yet.
nl: U heeft nog geen albums.

en: Album photos
nl: Foto albums

en: Latest albums
nl: Nieuwste albums

en: Import ZIP
nl: Importeer zip

en: My albums
nl: Mijn albums

en: My images
nl: Mijn afbeeldingen

en: album photos
nl: Foto albums

en: Please copy the above code.
nl: Kopieer bovenstaande code

en:  files queued
nl:  bestanden in wachtrij

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
nl: Het bestand %file kon niet worden opgeslagen omdat het groter is dan %maxsize, de maximaal toegelaten grootte voor uploads.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
nl: Het bestand %file kon niet opgeslagen worden omdat de upload niet voltooid is.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
nl: Het bestand %file kon niet opgeslagen worden. Er is een onbekende fout opgetreden.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
nl: De bestandsgrootte is %filesize en overschrijdt de maximale grootte van %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
nl: De bestandsgrootte is %filesize en zal uw disk quota van %quota overschrijden.

en: Cover
nl: Omslag

en: View more
nl: Lees meer

en: Teaser Settings
nl: Teaser-instellingen

en: Do not cache
nl: Niet cachen

en: Image description
nl: Afbeeldingsomschrijving

en: photos_swfu
nl: Flash upload

en: Image weight
nl: Afbeeldingsgewicht

en: Link to image page
nl: Link naar de afbeeldingpagina

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Submitted by !name on !date
nl: Ingediend door !name op !date

en: Privacy settings
nl: Privacy-instellingen

en: Full page
nl: Volledige pagina
