PhotoSwipe (7.x-2.0-beta5) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Share
nl: Delen

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: At least @a
nl: Tenminste @a

en: Node image style
nl: Node-afbeeldingsstijl

en: Node image style: @style
nl: Node afbeeldingsstijl: @style

en: Node image style: Original image
nl: Node afbeeldingsstijl: Originele afbeelding

en: Hide (do not display image)
nl: Verbergen (geen afbeelding weergeven)

en: Image style to use in the node.
nl: Afbeeldingsstijl die gebruikt moet worden in de node.

en: @e: At least @a
nl: @e: Tenminste @a

en: No special style.
nl: Geen speciale stijl.

en: Image style to use in the content for the first image.
nl: Afbeeldingsstijl om te gebruiken voor de eerste afbeelding in de inhoud.

en: Directory @path was created
nl: Map @path is aangemaakt
