PhotoSwipe (7.x-2.0-beta6) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Node Title
sv: Nodtitel

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: At least @a
sv: Åtminstone @a

en: Node image style
sv: Bildstil för nod

en: Node image style: @style
sv: Bildstil för nod: @style

en: Node image style: Original image
sv: Bildstil för nod: Ursprunglig bild

en: Hide (do not display image)
sv: Dölj (visa inte bild)

en: No special style.
sv: Ingen speciell stil.

en: Directory @path was created
sv: Katalog @path skapades
