PhotoSwipe (7.x-2.0-beta7) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: error
he: שגיאות

en: Node Title
he: כותרת פריט התוכן

en: Share
he: שיתוף

en: About
he: אודות

en: notice
he: הודעה
