PhotoSwipe (7.x-2.0-beta7) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: error
lt: klaida

en: About
lt: Apie

en: notice
lt: pastebėjimas

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Hide (do not display image)
lt: Paslėpta (nerodyti paveikslėlio)
