PhotoSwipe (7.x-2.0-beta7) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: error
sk: chyba

en: Share
sk: Zdieľanie

en: About
sk: Informácie o

en: notice
sk: poznámka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
