PHP Finder (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: edit
am: አስተካክል

en: type
am: ዓይነት

en: status
am: ሁኔታ

en: configure
am: ውቀር

en: published
am: የታተመ

en: not published
am: ያልታተመ
