PHP Finder (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: title
be: назва

en: updated
be: абноўлена

en: edit
be: рэдагаваць

en: type
be: тып

en: status
be: статус

en: configure
be: змяніць настройкі

en: published
be: апублікавана

en: not published
be: не апублікавана
