PHP Finder (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: updated
bn: আপডেটকৃত

en: edit
bn: সম্পাদন

en: status
bn: অবস্থা

en: published
bn: প্রকাশিত

en: not published
bn: অপ্রকাশিত
