PHP Finder (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: title
cs: nadpis

en: updated
cs: aktualizováno

en: edit
cs: upravit

en: type
cs: typ

en: status
cs: stav

en: configure
cs: nastavení

en: description
cs: popisek

en: published
cs: zveřejněno

en: not published
cs: skryto
