PHP Finder (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: updated
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: status
dz: གནས་ཚད་

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབད་མི།
