PHP Finder (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: title
eo: Titolo

en: updated
eo: ĝisdatigita

en: edit
eo: redakti

en: type
eo: tipo

en: status
eo: stato

en: configure
eo: agordu

en: published
eo: publikigita

en: not published
eo: ne publikigita
