PHP Finder (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: title
es: título

en: updated
es: actualizado

en: edit
es: editar

en: type
es: tipo

en: status
es: estado

en: configure
es: configurar

en: description
es: descripción

en: published
es: publicado

en: not published
es: no publicado

en: view name
es: nombre de la vista
