PHP Finder (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: title
hi: शीर्षक

en: updated
hi: अद्यतन

en: edit
hi: संपादन करें

en: type
hi: प्रकार

en: status
hi: स्थिति

en: configure
hi: विन्यास करें

en: published
hi: प्रकाशित

en: not published
hi: अप्रकाशित
