PHP Finder (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: title
hr: naslov

en: updated
hr: osvježeno

en: edit
hr: uredi

en: type
hr: vrsta

en: configure
hr: prilagodi

en: published
hr: objavljeno

en: not published
hr: nije objavljeno
