PHP Finder (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: edit
km: កែសម្រួល

en: type
km: ប្រភេទ

en: status
km: ស្ថានភាព

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: not published
km: មិន​បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ
