PHP Finder (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: title
ku: ناونیشان

en: updated
ku: نوێکرایەوە

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: type
ku: جۆر

en: status
ku: ڕەوش

en: configure
ku: سازبکە

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌
