PHP Finder (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: title
lt: pavadinimas

en: updated
lt: atnaujinta

en: edit
lt: redaguoti

en: type
lt: tipas

en: status
lt: būsena

en: configure
lt: konfiguruoti

en: description
lt: aprašymas

en: published
lt: paskelbtas

en: not published
lt: nepaskelbtas
