PHP Finder (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: updated
ml: പുതുക്കിയിരിക്കുന്നു

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: status
ml: സ്ഥിതി

en: configure
ml: ക്രമീകരണം
