PHP Finder (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: updated
my: ပြုပြင်မွမ်းမံမှုပြုလုပ်ပြီး

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: not published
my: ရေးသားဆဲ
