PHP Finder (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: title
sl: naslov

en: updated
sl: posodobljeno

en: edit
sl: uredi

en: type
sl: tip

en: status
sl: stanje

en: configure
sl: nastavi

en: published
sl: objavljeno

en: not published
sl: ni objavljeno
