PHP Finder (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: title
sv: titel

en: updated
sv: uppdaterad

en: edit
sv: redigera

en: type
sv: typ

en: configure
sv: konfigurera

en: description
sv: beskrivning

en: published
sv: publicerad

en: not published
sv: ej publicerad

en: No content available
sv: Det finns inget innehåll
