PHP Finder (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: title
ta: தலைப்பு

en: updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: edit
ta: மாற்று

en: type
ta: வகை

en: status
ta: நிலை

en: configure
ta: முறையமை

en: published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: not published
ta: வெளியிடப்படவில்லை
