PHP Finder (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: title
af: titel

en: updated
af: opgedateer

en: edit
af: redigeer

en: type
af: tipe

en: configure
af: verstel

en: published
af: gepubliseerd

en: not published
af: nie gepubliseerd
