PHP Finder (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: title
el: τίτλος

en: updated
el: ενημερώθηκε

en: edit
el: επεξεργασία

en: type
el: τύπος

en: status
el: κατάσταση

en: configure
el: ρύθμιση

en: published
el: δημοσιευμένο

en: not published
el: μη δημοσιευμένο
