PHP Finder (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: title
eu: izenburua

en: updated
eu: eguneratua

en: edit
eu: editatu

en: type
eu: mota

en: status
eu: egoera

en: configure
eu: konfiguratu

en: published
eu: argitaratuta

en: not published
eu: argitaratu gabe
