PHP Finder (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: title
fi: otsikko

en: updated
fi: päivitetty

en: edit
fi: muokkaa

en: type
fi: tyyppi

en: status
fi: tila

en: configure
fi: Muokkaa

en: description
fi: kuvaus

en: published
fi: julkaistu

en: not published
fi: ei julkaistu
