PHP Finder (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: title
gl: título

en: updated
gl: actualizado

en: edit
gl: editar

en: type
gl: tipo

en: status
gl: estado

en: configure
gl: configurar

en: published
gl: publicado

en: not published
gl: non publicado
