PHP Finder (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: title
gu: શીર્ષક

en: updated
gu: અદ્યતિત

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: type
gu: પ્રકાર

en: status
gu: સ્થિતિ
