PHP Finder (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: title
he: כותרת

en: updated
he: עודכן

en: edit
he: עריכה

en: type
he: סוג

en: status
he: מצב

en: configure
he: הגדרות

en: description
he: תיאור

en: published
he: פורסם

en: not published
he: לא פורסם
