PHP Finder (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: title
hu: cím

en: updated
hu: frissült

en: edit
hu: szerkesztés

en: type
hu: típus

en: status
hu: állapot

en: configure
hu: beállít

en: description
hu: leírás

en: published
hu: közzétett

en: not published
hu: rejtett

en: operation
hu: művelet
