PHP Finder (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: title
hy: վերնագիր

en: updated
hy: թարմացում

en: edit
hy: խմբագրել

en: type
hy: տեսակ

en: status
hy: կարգավիճակը

en: published
hy: հրատարակված

en: not published
hy: չի հրապարակվել
