PHP Finder (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: title
id: judul

en: updated
id: diperbarui

en: type
id: tipe

en: configure
id: konfigurasi

en: published
id: diterbitkan

en: not published
id: tidak diterbitkan
