PHP Finder (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: title
ja: タイトル

en: updated
ja: 更新

en: edit
ja: 編集

en: type
ja: タイプ

en: status
ja: 状態

en: configure
ja: 設定

en: description
ja: 説明

en: published
ja: 掲載

en: not published
ja: 非掲載
